Torsten Billman träsnitt

Torsten Billman träsnitt
Torsten Billman träsnitt
Torsten Billman träsnitt
Torsten Billman träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

TORSTEN BILLMAN (1909-1989): ´´Metropol´´, signerad i trycket och i blyerts undertill samt numrerad 10, träsnitt, bildstorlek ca 33x23.5 cm

Ej examinerad ur ramen

666863

2019-08-09