Pallar

Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar
Pallar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PALLAR 2st, 1900-talets första hälft, en med läderklädd sits, svarvade ben, en med höj- och sänkbar funktion, höjd ca 56 cm

Lädersits med skador/fläckar

666865

2019-08-09