Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PALLAR 2st, 1900-talets första hälft, en med läderklädd sits, svarvade ben, en med höj- och sänkbar funktion, höjd ca 56 cm
Lädersits med skador/fläckar
666865
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här