Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
OUTI HEISKANEN (Finland, född 1937): (2) Figurerscen, signerade Heis, daterade -72 och 76, numrerade 11/20 och 12/30, etsning, bildstorlek ca 12.5x9.5 cm och 6x9 cm
Ej examinerade ur ramen
666868
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här