Outi Heiskanen etsningar

Outi Heiskanen etsningar
Outi Heiskanen etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

OUTI HEISKANEN (Finland, född 1937): (2) Figurerscen, signerade Heis, daterade -72 och 76, numrerade 11/20 och 12/30, etsning, bildstorlek ca 12.5x9.5 cm och 6x9 cm

Ej examinerade ur ramen

666868

2019-08-09