Alexandre Fassianos färglitografi
2019-08-09
666874
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad A Fassianos, otydlig numrering, färglitografi, mått ca 71x53 cm,