Hans Ripa oljemålning

Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning
Hans Ripa oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS RIPA (1912-2001): Stilleben med blomsterbukett, signerad Ripa, olja på pannå, ca 45,5x38 cm

666875

2019-08-23