Carl-Oscar Larsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL OSCAR LARSSON, Vid Petri kyrka, Malmö, signerad C. O. Larsson 1936, olja på duk uppfordrad på pannå, 41 x 52,5 cm

666877

2019-08-23