Erhnfried Wahlqvist oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EHRNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): fiske i skymning, olja på duk, signerad samt daterad -1872, mått ca 49x67 cm

Krackelering

666894

2019-08-09