Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VINKYLARE med hänklar, 1930-40-tal, GAB, tenn, höjd 16 cm, glasinsats medföljer
Slitage med mindre bucklor
666902
2019-08-18
Gör en kostnadsfri värdering här