Vas John Jenkins
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JOHN JENKINS, vas, glas, Joseph Inwald Barolac, omkring 1930-tal, dekor av sjöhästar och fiskar, höjd ca 17,5 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
666914
Päivämäärä:
2019-08-18