Vas John Jenkins

Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins
Vas John Jenkins

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

JOHN JENKINS, vas, glas, Joseph Inwald Barolac, omkring 1930-tal, dekor av sjöhästar och fiskar, höjd ca 17,5 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

666914

Päivämäärä:

2019-08-18