Joseph Nekola gris Plichta

Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta
Joseph Nekola gris Plichta

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEPH NEKOLA, figurin i form av en gris, handmålad dekor av blommor, glaserat porslin, längd ca 43, höjd ca 28 cm, stämplad Plichta London England och målarsignatur Nekola pinxt

Krackelerad, smärre missfärgningar

666921

2019-08-09