Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMBORD, 1900-talets mitt, vitbemålad, avsmalande ben, metallinsats med vågformad kant, höjd ca 71, 90x32 cm

Bruksslitage, ställvis förlust av färg, märken

666940

2019-08-09