Kasthallmatta

Kasthallmatta
Kasthallmatta
Kasthallmatta
Kasthallmatta

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTHALL, ullmatta, 1980-tal, möjligen Gunilla Lagerhem-Ullberg, etikettmärkt, ca 140x200 cm

Åldersrelaterat slitage

666943

2019-08-09