Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940), "Pip-lärka", färglitografi, signerad Lasse Åberg, samt daterad -87, EA-upplaga, med dedikation, bildmått ca 27x32 cm
Ej examinerad ur ramen
666944
2019-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här