Servingsvagn med skuren dekor
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, avtagbar bricka med patinerad mässing beslag, stomme i betsat lövträ, bricka i betsat mahogny med palmettformad, skuren dekor, höjd ca 72, 78x46 cm
Bruksslitage, märken, repor, fläckar, lagningar till undersidan av brickan
666946
2019-08-10