Servingsvagn med skuren dekor

Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor
Servingsvagn med skuren dekor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, avtagbar bricka med patinerad mässing beslag, stomme i betsat lövträ, bricka i betsat mahogny med palmettformad, skuren dekor, höjd ca 72, 78x46 cm

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, lagningar till undersidan av brickan

666946

2019-08-10