Karmstolar Louis XVI-stil
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, betsat bok, klädsel i textil med broderi dekor av blomster motiv, armlän med klädsel, på avsmalande ben, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, fläckar, märken
666965
2019-08-16