Barbiedocka

Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka
Barbiedocka

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MATTEL BARBIEDOCKA, 1960-tal, 13 lösa plagg, 6 väskor, 1 par stövlar, 10 par skor, 3 produktblad samt ett par vantar, 1 handspegel , kam och borste

Kuntoraportti

slitage

666973

Päivämäärä:

2019-08-09