Barbiedocka
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MATTEL BARBIEDOCKA, 1960-tal, 13 lösa plagg, 6 väskor, 1 par stövlar, 10 par skor, 3 produktblad samt ett par vantar, 1 handspegel , kam och borste
Kuntoraportti
slitage
666973
Päivämäärä:
2019-08-09