Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
KARMSTOL, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtölj, bemålade, rutig klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 43 cm
klädsel med smärre fläckar armlänens klädsel med slitage
666996
2019-08-09