Gripsholmsfåtölj med fotpall

Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall
Gripsholmsfåtölj med fotpall

Klubbat för:

3 600 SEK

2 500 SEK

KARMSTOL, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtölj, bemålade, rutig klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 43 cm

klädsel med smärre fläckar armlänens klädsel med slitage

666996

2019-08-09