Johnson Bros fiskservis
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHNSON BROTHERS, ´´Fish´´, fiskservis, 26 dlr, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, olika motiv, bestående av: 20 mattallrikar, 1 uppläggningsfat, 1 karott, 3 mindre skålar, 1 såskanna
Bruksslitage, repor, nagg
667001
2019-08-10