Johnson Bros fiskservis

Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis
Johnson Bros fiskservis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNSON BROTHERS, ´´Fish´´, fiskservis, 26 dlr, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, olika motiv, bestående av: 20 mattallrikar, 1 uppläggningsfat, 1 karott, 3 mindre skålar, 1 såskanna

Bruksslitage, repor, nagg

667001

2019-08-10