Peder Duke oljemålning

Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning
Peder Duke oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): "Glidande färg", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1984, olja på duk, ca 109x105 cm

667007

2019-08-10