Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO BESKOW (1906-1989): Fönsterutsikt med blomkruka, olja på duk, signerad samt daterad Beskow -40
667008
2019-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här