Karott Dresden

Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden
Karott Dresden

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄCHSISCHE PORZELLANMANUFAKTUR DRESDEN (etabl. 1872), uppsats, porslin, Tyskland, 1900-talets första hälft, rokokostil, polykromt bemålad dekor, höjd ca 35,5 cm

Smärre nagg

667009

2019-08-10