Royal Copenhagen servisdelar musselmalet
Vollendet
2019-08-10
667021
| Höchstes Gebot | 11 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, 28 dlr, servis, "Musselmalet", bestående av: 5 kaffekoppar med fat, 6 tekoppar med fat, 7 assietter, 2 skålar på fot, 4 uppläggningsfat, 2 ljusstakar, 1 kaffekanna, 1 cigaretthållare, ( 8 extra kaffefat)
Enstaka nagg, bruksslitage