Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Kvinna med blomkorg, olja på duk, signerad samt daterad 1885, mått ca 61,5x45 cm
Omfattande skador och färgbortfall
667026
2019-08-10
Gör en kostnadsfri värdering här