William Oliver oljemålning

William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning
William Oliver oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM OLIVER (England, 1823-1901): Kvinna med blomkorg, olja på duk, signerad samt daterad 1885, mått ca 61,5x45 cm

Omfattande skador och färgbortfall

667026

2019-08-10