Flos golvlampa
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPPE STARCK, golvlampa "Romeo Soft", Flos, Italien, stomme i grålackerat aluminium, kupa i frostat glas, etikettmärkt Flos, höjd ca 160, diameter på skärm ca 50 cm
Bruksslitage, smuts, tejprester, smärre repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
667028
2019-08-10