Flos golvlampa

Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa
Flos golvlampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE STARCK, golvlampa "Romeo Soft", Flos, Italien, stomme i grålackerat aluminium, kupa i frostat glas, etikettmärkt Flos, höjd ca 160, diameter på skärm ca 50 cm

Bruksslitage, smuts, tejprester, smärre repor, delar som saknas kan förekomma, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

667028

2019-08-10