Meta Isæus-Berlin Elephant

Meta Isæus-Berlin Elephant
Meta Isæus-Berlin Elephant

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): Hippo, signerad och numrerad 82/150, färglitografi, 44,5x55 cm, oramad

Oramad

667053

2019-08-11