Fransk vedlår
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VEDLÅR MED HYLLSEKTION, Frankrike, 1800-tal, upptill med hyllor med konturerade avslut, två lådor samt med förvaring undertill. Pärlgrå bemålning, höjd 158, 98 x 52 cm
Slitage, senare bemålat, färgbortfall, maskstunget, sprickor, fötter med avslag.
667055
2019-08-11