Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, sannolikt Nybrofabriken, förgylld med blomsterdekor i pastellage, höjd ca 102x46 cm
Ställvis förlust av förgyllning och dekorelement
667062
2019-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här