Vitrinskåp
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, bemålat i vitt, tvådelat, överdel med pardörrar i vitrin, invändigt med 2 hyllplan i glas, nederdel med pardörrar, invändigt med 1 hyllplan, höjd ca 200, 109x30 cm
Bruksslitage, senare bemålning
667070
2019-08-11