Hörnskåp Treman

Hörnskåp Treman
Hörnskåp Treman
Hörnskåp Treman
Hörnskåp Treman
Hörnskåp Treman
Hörnskåp Treman

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNSKÅP med vitrin, Treman, Danmark, 1900-talets andra hälft, fanérad med mahogny, etikettmärkt, höjd ca 170, djup 50 cm

Smärre slitage

667073

2019-08-11