William Sweetlove skulptur

William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur
William Sweetlove skulptur

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Cloned Pig with Red Boots", skulptur, glasfiber och plast, signerad och numrerad 4/50, höjd 72, längd 120 cm

Zustandsbeschreibung

667088

2019-08-13