Klubbat för:
12 500 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Cloned Pig with Red Boots", skulptur, glasfiber och plast, signerad och numrerad 4/50, höjd 72, längd 120 cm
Zustandsbeschreibung
667088
2019-08-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner