Ralf Arzt oljemålning
Klubbat för:
6 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
RALF ARZT (född 1963): Sittande modell, signerad, olja på duk, ca 125x89 cm
Kuntoraportti
667090
Päivämäärä:
2019-08-13