Ralf Arzt oljemålning

Ralf Arzt oljemålning
Ralf Arzt oljemålning
Ralf Arzt oljemålning
Ralf Arzt oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

RALF ARZT (född 1963): Sittande modell, signerad, olja på duk, ca 125x89 cm

Kuntoraportti

667090

Päivämäärä:

2019-08-13