Klubbat för:
14 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011) Komposition, signerad Anders Österlin, olja på duk, 81x73 cm
Zustandsbeschreibung
667091
2019-08-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner