Anders Österlin oljemålning

Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning
Anders Österlin oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Schätzwert

20 000 SEK

Beschreibung

ANDERS ÖSTERLIN (1926-2011) Komposition, signerad Anders Österlin, olja på duk, 81x73 cm

Zustandsbeschreibung

667091

2019-08-13