Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, 1700-tal, karolinsk barock, dekor av förgyllda gjutna blyornament, höjd ca 85, bredd ca 68 cm
Spegelglas sprucket i övre högra hörnet, fläckar, åldersrelaterat slitage
667100
2019-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här