Spegel karolinsk barock

Spegel karolinsk barock
Spegel karolinsk barock
Spegel karolinsk barock
Spegel karolinsk barock
Spegel karolinsk barock
Spegel karolinsk barock

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, karolinsk barock, dekor av förgyllda gjutna blyornament, höjd ca 85, bredd ca 68 cm

Spegelglas sprucket i övre högra hörnet, fläckar, åldersrelaterat slitage

667100

2019-08-13