Kent Ullberg Björn

Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn
Kent Ullberg Björn

Klubbat för:

3 800 SEK

5 000 SEK

KENT ULLBERG, (USA, född 1945), Björn, signerad och numrerad Ullberg AP/20, brons, höjd 22,5 cm

667102

2019-08-21