Andrius Kovelinas oljemålning
2019-08-12
667111
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDRIUS KOVELINAS (Litauen/Polen, född 1958): Kvinna med solfjäder, signerad och daterad A Kovellinas 92, olja på duk, ca 97x115 cm