Andrius Kovelinas oljemålning

Andrius Kovelinas oljemålning
Andrius Kovelinas oljemålning
Andrius Kovelinas oljemålning
Andrius Kovelinas oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDRIUS KOVELINAS (Litauen/Polen, född 1958): Kvinna med solfjäder, signerad och daterad A Kovellinas 92, olja på duk, ca 97x115 cm

667111

2019-08-12