Serveringsvagn 1960-tal

Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal
Serveringsvagn 1960-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, teak, vändbar bricka varav ena sidan i perstorplaminat och andra sidan i teak, hyllplan med genombruten dekor, på hjultrissor, höjd ca 64, 72x45 cm

Bruksslitage, slitage på hjultrissorna

667126

2019-08-11