Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
KAARE KLINT, "Kirkestolen", 1 par, modellen formgiven 1936, stomme i ek med sits i flätat repsnöre, sitthöjd ca 43 cm
Repor, slitage, smuts
667128
2019-08-11