Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WEDGWOOD, "Napoleon Ivy", servis, 38 dlr, porslin, 12 tallrikar, 12 fat samt 14 assietter, England, 1900-tal, dekor av murgröna
Smärre slitage
667139
2019-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här