Roberto Matta etsningar

Roberto Matta etsningar
Roberto Matta etsningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): (2) Figurkompositioner, färgetsning, 1971, signerade samt numrerade 31/85, tryckmått ca 24x17,5 cm

Oramade

667146

2019-08-11