Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur ´Les Oh! Tomobiles´, signerad Matta, 58/100, färgetsning, tryckmått ca 41,5x50 cm

Veck, oramad

667151

2019-08-11