Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur ´Les Oh! Tomobiles´, signerad Matta, 58/100, färgetsning, tryckmått ca 41,5x50 cm
Veck, oramad
667151
2019-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här