Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtölj, 1962, Bodafors, teak, brännstämplad, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, märken, repor
667160
2019-08-11
Gör en kostnadsfri värdering här