Byrå mahogny
2019-08-11
667161
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i mahogny, 4 draglådor, fotavslut samt draghandtag i mässing, höjd ca 66, 97x42 cm
Krackelerad lack, bruksslitage, märken