Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP (7) 1930/40-tal, skuren dekor på stolarna, ek, stoppad textil klädsel, bordets höjd ca 75 samt 79x149, färlängningsskiva 50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

667166

2019-08-12