Mario Duzel

Mario Duzel
Mario Duzel
Mario Duzel
Mario Duzel
Mario Duzel
Mario Duzel

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med ansikten och gestalt, olja på duk, signerad samt daterad Mario Duzel 2006, mått ca 156x200 cm

Smärre slitage

667168

2019-08-12