Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIO DUZEL(1938-2019), komposition med ansikten och gestalt, olja på duk, signerad samt daterad Mario Duzel 2006, mått ca 156x200 cm
Smärre slitage
667168
2019-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här