Bruno Mathsson/ Piet Hein Superelips bord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´ konferensbord/matbord, Fritz Hansen, fyra delar, fanérat med mahogny, 4 kromade spännben, etikettsmärkt Fritz Hansen, höjd ca 70, 245x130 cm

Bruksslitage, fuktringar samt slitage och mindre fanérskador på bordsskiva

667170

2019-08-12